O nas

Firma NOMINIS specjalizuje się od roku 2010  w dekoracji okien. Dzięki ugruntowanemu, wieloletniemu doświadczeniu proponujemy Wam kompleksową usługę oraz pomagamy podejmować trudne decyzje w wyborze rolet, plis, karniszy oraz innych dekoracji i osłon okiennych.

 

Aby sprostać jeszcze bardziej wymaganiom i wygodzie Naszych klientów poszerzyliśmy swój asortyment o:

 • tapety,
 • parapety z marmuru
 • okleiny na meble, ściany
 • ceraty
 • maty łazienkowe

 

Część produktów dostępna jest tylko w sklepie stacjonarnym w Białej Podlaskiej.

 

Niedawno dodaliśmy także do asortymentu wszystko, co pomoże Wam wyczarować odpowiedni klimat w Waszych domach czy miejscach pracy. Od  świec, po wszelkiego rodzaju dekoracje ścienne oraz stołowe.

Wyróżniamy się wszechstronnością

Posiadamy wszelkiego rodzaju zapachy i dodatki do wnętrza od włoskich, hiszpańskich, brytyjskich,  amerykańskich i francuskich dostawców. W naszej bogatej ofercie, każdy znajdzie coś pod swój gust i konkretny motyw wystroju wnętrza.

 

Wspieramy polskich rękodzielników

Staramy się także wspierać polskich twórców rękodzieła, dlatego część naszych produktów będzie u nas także od nich.

Produkty rękodzielnicze w naszym sklepie wyróżniają się niepowtarzalnością, zapewniamy, że konkretny produkt będzie wykonany z pasją i idealnie udekoruje Twoje wnętrze.

 

Dbamy o detale

Chcemy aby każdy Klient poczuł się wyjątkowo, dlatego przy pakowaniu dekoracji staramy się estetycznie pakować paczki. Proponujemy także tworzenie zestawów na różne uroczystości, tj. urodziny, imieniny, święta.

 

 

 

  Nasz zespół

  Top
  X